ДОСТАВКА ТА ОПЛАТА

  

ДОСТАВКА

По Україні

Здійснюється кур’єрською службою доставки ‘’Нова Пошта” за вказаною Вами адресою протягом 48 годин з моменту підтвердження замовлення або з моменту надходження коштів на наш банківський рахунок. Термін зберігання замовлення на відділенні Нової Пошти - 4 календарних дні. Вартість доставки згідно з тарифами Нової Пошти.Відправлення товару відбувається після оплати на сайті , відправка товарів за накладеним платежем можлива при передоплаті 200 грн.Послуги доставки сплачує клієнт, у тому числі: відсоток за накладеним платежем, платне зберігання, переадресація то що. Для отримання замовлення потрібно передʼявити паспорт, або документи , що підтверджують Вашу особу.

Також можлива доставка по Києву та за межі України курʼєрською службою за домовленістю з консультантами нашого простору на Кловському узвозі 6.

ПОВЕРНЕННЯ

Повернення товару, що зберіг свій початковий товарний вигляд, ярлики, пломби, цінники, неушкоджену підошву у взуття та без заломів при наявності документу, що підтверджує факт здійснення покупки, може бути здійснено протягом 14 календарних днів згідно із законодавством України.Якщо за товар, був попередньо оплачений на сайті, повернення коштів здійснюється на картку, з якої пройшла оплата. Термін зарахування грошових коштів на розрахунковий рахунок отримувача, згідно діючого законодавства , складає от 1 до 7 банківських днів. 

ОПЛАТА

ІНФОРМАЦІЯ ПРО ОПЛАТУ

Сплатити замовлення можна:- онлайн оплата- оплата на сайті через WayForPay- готівкою (самовивіз)- карткою Visa, MasterCard через термінал (самовивіз)- оплата на розрахунковий рахунок ФОП банк Sense за попередньою домовленістю з консультантами магазину та при курʼєрській доставці. 

Illustration