БРЕНДИ

Illustration

CHRISTIAN WIJNANTS

- модельєр із Антверпена. Він закінчив Академію моди в Антверпені у 2000 році. Його випускна колекція отримала нагороду Dries Van Noten як найкраща колекція на випускному шоу Королівської академії. Його лінія відрізняється багатою багатошаровою графікою, свіжими квітами, постійними експериментами з принтами та методами в'язання.

Illustration

MELITTA BAUMEISTER

- це нью-йоркський бренд, заснований німецьким дизайнером Меліттою. Народившись у сім'ї кравців, вона з дитинства конструює та створює одяг. З моменту свого запуску на Тижні моди у Нью-Йорку у 2014 році бренд Melitta Baumeister швидко завоював увагу. Дизайнер цікавиться скульптурною якістю одягу, вона грає з обсягами та формами, часто використовуючи жорсткі матеріали та експериментальні техніки.

Illustration

YOHJI YAMAMOTO

- відомий авангардистським духом свого одягу. Крій та силуети одягу наслідують чітку філософію та універсальні принципи. В результаті виходять унікальні вироби з непідвладними контурами часу і квітами, серед яких чорний є сильним фаворитом.

Illustration

UNDERCOVER

- які зруйнували прірву між вулицею та подіумом задовго до появи розкішного вуличного одягу. Jun Takahashi дизайнер японського лейблу, втілив дух панку в щось, що носиться. Його роботи - трансформація субкультури на щось свіже, сучасне і бездоганно стильне.

Illustration

MAISON MARGIELA

- будинок Martin Margiela відкрив двері новій хвилі дизайнерів-новаторів, які наслідували його приклад: деконструкції, асиметрії, компонування та інверсії. Творіння Margiela є розривом з існуючим порядком, відкриваючи зовсім нову естетичну концепцію краси форми і свіжий спосіб висловити модну особистість і художню філософію. На даний момент креативним директором будинку є John Galliano, який підтримує заданий напрямок розвитку бренду.

Illustration

RICK OWENS

- його роботи з витонченим, але складним естетичним посланням, вільні від комерційної логістики традиційної моди. Тут елементи готики та гранжу виступають сполучною тканиною. Його колекції трохи відрізняються від сезону до сезону, надаючи їм ауру позачасовості.

Illustration

CHEN PENG STUDIO

- Cheng Peng, як китайський дизайнер, створив свій однойменний бренд у Лондоні в 2015 році. Peng закінчив Лондонський коледж моди за спеціальністю MA Menswear Fashion Design Technology, його роботи визначаються як єдина мода, виступаючи від імені меншості з особливими розміри тіла. В естетиці дизайну Peng немає кордонів між красою та недосконалістю , але лише підкреслює особистий стиль.

Illustration

PREMIATA

- Як каже власник бренду PREMIATA Граціано Мацца : "...найскладніше у створенні відмінностей - це вміння робити це... за допомогою найпростіших речей..." Бренд відрізняється високою якістю , зручною колодкою та завжди в тренді у швидко мінливому світі моди.

Illustration

MYKITA

- Поєднання ремісничої майстерності , високих технологій та мінімалістичного дизайну MYKITA

Illustration

DIVKA

- народилася з бажання постачати новий і красивий одяг, здатний надихати людей. Ми щиро віримо, що мода має сильну силу, і тому кожна колекція divka щоразу стає все інноваційнішою та революційнішою.

Illustration

RAF SIMONS

- «Я не хочу показувати одяг, я хочу показати своє ставлення, своє минуле, теперішнє і майбутнє. Я використовую спогади і бачення майбутнього і намагаюся помістити їх у сьогоднішній день...»
Це ніколи не стосувалося лише одягу для Raf Simons. Завдяки глибокому інтересу (і любові до) мистецтва, кіно та музики, його творчий доробок підкріплюється безперервним і постійним дослідженням альтернативної культури та молоді, з елементами ностальгії, врівноваженими його непохитним прогресивним підходом.

Illustration

CFCL

CFCL - бренд made in Japan , що означає «Одяг для сучасного життя» . Простота, скромність та відповідальність основні цінності бренду.
CFCL в першу чергу складається з трикотажу, розробленого за допомогою 3D компʼютеру з використанням сучасних технологій та матеріалів. Дизайнери оцінюють трикотаж, як прогресивну лабораторію для створення інноваційної моди - трикотаж створюється за допомогою лише однієї ниті.
Лаконічні та плавні лінії надають одягу мінімалістичний та одночасно вишуканий вигляд, що тільки буде підкреслювати Ваш індивідуальний характер.